BİLGİSAYARLI ÖLÇME DEĞERLENDİRME ÜNİTESİ

Kas - İskelet sistemi bozukluklarının değerlendirilmesinde ve kaydedilmesinde dünyada yaygın olarak kullanılmaya başlanan ve çok güvenilen bilgisayarlı bir sistem olan Tracker Fonksiyonel Kapasite Ölçüm Sistemi Mehmet Reis Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezin'de tedavi gören tüm hastalara uygulanmaktadır. Tedavi öncesi ve tedavi sonrası değerlendirme ve kişinin fonksiyonel iş kapasitesini belirlemede kullanılan etkin bir yöntem olan sistemi kişinim iyileşme sürecini ve iş kapasitesini objektif olarak belirlemede çok önemli bir yere sahiptir. 

Kablosuz teknoloji ile kurulan sistem, omurga ve uzuvlardaki eklem hareket açıklığı, kas gücü değerlendirmeleri, yüzeyde hissedilen ağrı değerlendirmeleri, itme - çekme - kaldırma kuvveti gibi günlük yaşam ve iş yeri değerlendirmelerinde hem klinisyen  hem de hasta için daha hızlı ve daha kolay bir yöntem olmaktadır.

 
 

Mehmet Reis Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi’ni tanımak, hizmet almak ve /veya çalışmalarına katkı koymak isteyen herkes, her gün saat 08.00 – 20.00 saatleri arasında      860 10 20 nolu mobil hattımızdan veya mesai saatleri içerisinde 223 84 36 – 223 84 37 sabit hatlarımızdan bize ulaşabilir ve bilgi edinebilir, randevu alabilirler.


Ayrıca bizzat Dr. Niyazi Manyera Sok. No: 18 – 20 Ortaköy adresindeki (Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi arkası, yeni poliklinik binası yanında) Merkezimize bizzat gelerek şahsen başvurabilirler. Bunlara ek olarak info@ktood.org email adresimizden yazışarak bilgi talep edebilirsiniz.

 
 
 
  MERKEZ ÜNİTELERİ
 
       
KTOOD Mehmet Reis Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

 

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği
Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği Kuruluşu Mehmet Reis Fizik Tedavi Rehabilitaston Merkezi Kuruluşu Adres: Dr. Niyazi Manyera Sok. No:20/C Ortaköy Lefkoşa - KKTC - Mersin 10 Turkey

Tel: (0392) 223 84 36-37
GSM: 860 1020@2014 Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği
Tüzük
Yönetim Kurulu Eğitim Hizmetleri
Follow Us
Facebook ve Twitter hesabımızdan
bizi takip ediniz...
Özürlülerle İlgili yasa ve tüzükler Çalışma Saatleri
Üye Kayıt İşlemleri Grub Ekzersiz Programları
   
  Designed & Powered by Dotmasterz