KONUŞMA BOZUKLUKLARI VE DİL TERAPİ ÜNİTESİ

Konuşma bozukluklarını tanımlamada, teşhis, tedavi ve rehabilitasyon oldukça önemlidir. Bu sebeple çocukların dil gelişimini takip etmek, bir problemi varsa erken dönemde anlayabilmek, çocuğun ortaya çıkan konuşma bozukluklarını tedavi edebilmek anlamında çok gereklidir. Konuşma tedavisi, aile, konuşma terapisti ve çocuğun birlikte yaptıkları zahmetli bir yolculuktur.

Eğer çocuğunuzun konuşması ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bir uzmana başvurmaktan çekinmeyiniz.

Mehmet Reis Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezin de, dil ve konuşma bozuklukları ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşa bilirsiniz
 
 

Mehmet Reis Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi’ni tanımak, hizmet almak ve /veya çalışmalarına katkı koymak isteyen herkes, her gün saat 08.00 – 20.00 saatleri arasında      860 10 20 nolu mobil hattımızdan veya mesai saatleri içerisinde 223 84 36 – 223 84 37 sabit hatlarımızdan bize ulaşabilir ve bilgi edinebilir, randevu alabilirler.


Ayrıca bizzat Dr. Niyazi Manyera Sok. No: 18 – 20 Ortaköy adresindeki (Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi arkası, yeni poliklinik binası yanında) Merkezimize bizzat gelerek şahsen başvurabilirler. Bunlara ek olarak info@ktood.org email adresimizden yazışarak bilgi talep edebilirsiniz.

 
 
  MERKEZ ÜNİTELERİ
 
       
KTOOD Mehmet Reis Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

 

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği
Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği Kuruluşu Mehmet Reis Fizik Tedavi Rehabilitaston Merkezi Kuruluşu Adres: Dr. Niyazi Manyera Sok. No:20/C Ortaköy Lefkoşa - KKTC - Mersin 10 Turkey

Tel: (0392) 223 84 36-37
GSM: 860 1020@2014 Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği
Tüzük
Yönetim Kurulu Eğitim Hizmetleri
Follow Us
Facebook ve Twitter hesabımızdan
bizi takip ediniz...
Özürlülerle İlgili yasa ve tüzükler Çalışma Saatleri
Üye Kayıt İşlemleri Grub Ekzersiz Programları
   
  Designed & Powered by Dotmasterz